Cestovní kancelář MoPet

!!VYPRODÁNO!!

TERMÁLNÍ LÁZNĚ

VELKÝ MEDER - SLOVENSKO

TERMÍN: odjezd ve velmi ranních hodinách

14. - 16.10.2022

CENA: 3.600 Kč

Město Velký Meder se nachází přibližně 10 kilometrů od Maďarských hranic a cca 70 kilometrů od Bratislavy. Z našeho hlavního města Prahy jsou tyto termální lázně vzdáleny něco málo přes 400 kilometrů. Ve Velkém Mederu naleznete spoustu obchůdků, kavárniček či restaurací kde se můžete občerstvit nebo strávit příjemný večer.

Termální lázně Thermal Park Velký Meder se nachází v pěkném prostředí uprostřed zeleně na okraji města.

Nově zrekonstruovaný areál, který slouží široké veřejnosti od roku 2004, pomáhá díky dvěma geotermálním pramenům léčivé vody o teplotě
57-68 °C, chemickým složením je voda velmi podobná piešťanskému prameni, převažuje obsah sodíku. Ve všech bazénech dosahuje teplota vody 27–38 °C. Areál tvoří dvě samostatné, třebaže vzájemně propojené části: 

Krytý rekreační komplex s celoročním provozem je tvořen plaveckým bazénem s teplotou vody 30 °C. Uprostřed bazénu se nachází vyvýšený perličkový bazén s teplou vodou 33 ° C a na okraji plaveckého bazénu pak dětský bazén
s vodou teplou také 33° C. 

Venkovní komplex se otevírá na ploše 6 hektarového zatravněného areálu v době letní sezóny od května do září.
K dispozici je pět různých koupališť. Charakter nově zrekonstruovaného rekreačního bazénu nabízí možnost koupání
v přírodě, pod ochranou sálající páry – teplota vody dosahuje 30-40°  Další je italský bazén s tobogánem o teplotě vody 28° C, rodinný má 33° C, sportovní 25° C a dětský s vodou teplou 33° C. 

Lázně jsou doporučovány při těchto obtížích a při indikaci: pohybové ústrojí, revmatizmus, klouby, páteř a celková regenerace organismu.

 

UBYTOVÁNÍ:  Ve 2 a 3-lůžkových pokojích v penzionu (každý má své sociální zařízení – koupelnu s WC) 

          Výhodou penzionu je výborná poloha v blízkosti koupaliště.

STRAVA: polopenze (snídaně-švédské stoly, servírovaná večeře)

 

CENA ZAHRNUJE: Dopravu autobusem, ubytování, stravu, vzdušné (lázeňský poplatek), živá hudba k tanci a grilované sele (druhý večer), pojištění CK

CENA NEZAHRNUJE: Pojištění do zahraničí, vstupné do termálních lázní (důchodci a děti na 3dny = 31euro, dospělá osoba na 3 dny = 38euro)

uvedené ceny jsou z roku 2021

Rezervace

Pro rezervaci zájezdu nás kontaktujte