Cestovní kancelář MoPet

Chorvatsko – Biograd na Moru

Termín: 30. 7.– 9.8.2023                Cena: 8.250 Kč /os. 1 volný mobil-home

Termín: 7. 8.– 18.8.2023                    Cena: 8.600 Kč /os. Vyprodáno

Biograd na Moru

leží v severní Dalmácii, pomyslném srdci jadranského pobřeží. Pro oblast středního Jadranu je typické mírné a stabilní klima, členité pobřeží se spoustou ostrůvků a čisté moře nabízející kvalitní koupání. Samo královské město Biograd dosáhlo největšího rozkvětu v 10. a 11. stol., kdy se stalo centrem chorvatské říše.


Kemp Park SOLINE ****

Kemp leží v hustém borovicovém háji v Pašmanském kanále na jižním okraji Biogradu. Je umístěn přímo u moře v rekreační zóně Soline, kde je řada sportovišť, tobogán, velký městský bazén a také nové hřiště na pétanque. Aerobik je možno zdarma cvičit na basketbalovém hřišti.
V kempu naleznete moderní recepci, sociální zařízení, restauraci, grill-bar, volejbalové hřiště, tenisové kurty (60 HRK/hod) a ping-pong. Pobřežní promenádou se dostanete až do centra Biogradu, vzdáleného 15 min. od kempu. Pláž kempu je přírodní skalnatá, s betonovými platy a upravenými vstupy do moře, místy oblázková. V těsné blízkosti kempu se nalézá též zátoka
s písečnou pláží a beachvolejbalovým hřištěm. Směrem k Biogradu jsou rozlehlé městské oblázkové pláže. Obuv do vody doporučujeme.

 

 

Cena zahrnuje:       dopravu (autobusem)

                                    ubytování (v mobil-homech)

                                    stravu – polopenze (česká kuchyně - snídaně, polévka,večeře - pitný režim)

                                    lázeňskou taxu, služby delegáta

 

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění na cestu a pobyt, povlečení


Spojené mobilní domy pro 4 os. (16 m2) Mají dvě oddělené ložnice se dvěma lůžky (možnost spojení ve dvoulůžko), zařízenou kuchyňku s chladničkou, sporákem a kompletní sadou kuchyňského
a jídelního nádobí. Mobilhome má vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. Před mobilhomem je zastřešený prostor k venkovnímu posezení.

Rezervace

Pro rezervaci zájezdu nás kontaktujte